Курс екстремального водіння

У Володаря сертифікату є унікальна можливість додати гострих відчуттів у своєму житті. Ви можете не тільки удосконалити вміння керувати своїм автомобілем, прогнозувати небезпечні ситуації та вміло з них виходити, а й навчитись виконанню трюків, таких як поліцейський розворот та розворот на 360 градусів!

Курс екстремального водіння
1300 грн
Розраховано на
1
Сертификат діє:
3 місяці
Тривалість:
2,5 години
Сезонність:
не залежить від сезону

Місце проведення

Я гарантую, що все пройде на найвищому рівні!

 

Тарас РегаДиректор
Як все проходить

У професійному курсі ми навчаємо різних прийомів спортивного водіння та контраварійним навикам, розвиваємо реакцію і чіткість дій водія у екстремальних ситуаціях. Інструктора створюватимуть умови наближені до критичних, коли водій починає втрачати контроль над авто. З допомогою  тренера, учень отримає можливість переусвідомити свої дії у такій ситуації та отримає розуміння того, як вийти з неї з мінімальними втратами. Пройшовши ектримальну підготовку у наших спеціалістів, Ви будите легко долати ями, відкриті люки. Ціна вказана за курс на власному авто.

Фото закладу

Наш подарунковий сертифікат доставляється
в святковій упаковці

5 кольорів упаковки на вибір:
Подарунковий сертифікат

Як це працює

Купуєте
подарунок.
Даруєте
щасливчику.
Володар
подарунку активує
сертифікат.
Отримує
незабутні
враження.

Чому саме Роял Презент?

 • Працюємо
  без вихідних
 • Україномовний
  продукт
 • Доставка
  в день
  замовлення
 • Гарантія якості
  від власника
  закладу
 • Подарункова
  упаковка
  безкоштовно
 • Можливість
  вибору місця
  проведення
 • Обміняємо
  подарунок, якщо не
  сподобається
 • Відправка
  електронного
  сертифікату

Відгуки наших клієнтів

Ох, вже цей інструктор молодець! Цілих 4 години драйву, екстриму та шаленого адреналіну. Таких емоцій я не очікував, а головне я тепер знаю, як справлятися з нашими "чудесними" дорогами)
Ігор 15.04.2011
Отримав подарунок - був в шоці. Не міг повірити, що це все реально). Активував, отямився і поставив перед собою ціль - навчитись робити поліцейський розворот. Якби не сніг, напевно, добре попалив би шини. А так обійшлось. PS: Ціль досягнув))))
Діма08.02.2012
Подарунок те що треба! Не думав , що мене так захопить ця справа, все ж таки , кожен день за рулем. Але інстр.Микола показав всякі "фішки", зацікавив і все доступно пояснив. Думаю, дружині на 8 березня теж презентувати:)
Вікінг27.08.2012
Все сподобалось. І сюрприз, і сам курс. Тепер відчувати став свого Subaru ще краще. Рекомендую всім!
Ігор02.02.2013
Пройшла курс Професійного екстремального водіння і дуже задоволена. Ішла з усвідомленням своїх слабких сторін і чітко знала, чого хочу навчитися. Отримала Індивідуальний підхід та всі потрібні відповід.
Галина10.11.2015
Оце так поганяли)) Для використання сертифікату довелося почекати трохи черги, але враження цього варті!!
Назарій26.11.2015
Після цього водіння я ще довго відчував адреналін в крові. Я і не знав ніколи, що зможу таке витворяти. Це були незабутні години.
Олег11.12.2015
Дружина подарувала подарунок. Я спочатку і не зрозумів що це, та як виявилося це справді щось:) Довго наважувався, хвилювався чи моє авто підійде для таких гонок. Проконсультувався у інструкторів школи, після цього сумнівів не було)
Viktor25.12.2015
Автошкола справді професійна, водії-інструктори знають, що, як і для чого)) на всі питання відповіли і всьому навчили.
Василь16.01.2016
Трошки хвилювалася перед навчанням чи мені під силу буде це екстримальне водіння, та даремно:) все було чудово, мені допомогли освоїти певні трюки і тепер я почуваю себе більш впевненіше на дорозі))
Олександра20.01.2016
Залишити коментар