Адреналін

Відразу 6 подарунків на вибір щасливчика! Він обере саме той подарунок, який йому сподобався найбільше!

У сертифікат входить:

-Політ на аерошуті (1 особа, 15 хв.).А хто з нас час від часу не дивиться в небо, спостерігаючи за польотами птахів? Хто не мріє політати над рідними місцями, над замками, храмами та в горах? У володара даного сертифікату є така можливість!

-Гра у пейнтбол (6 осіб, 200 шариків). Ця гра змусить Вас забути про всі справи і допоможе зануритися в абсолютно інший, реалістичний світ захоплюючих битв.

-Катання на квадроциклах (1 особа, +-1 година). Удвох на потужних квадроциклах покататись на природі у лісопарку - справжнє задоволення. Адреналін, краса природи, відчуття швидкості – така пригода для двох запам’ятається на довго. 

- Модне тату (1 особа, +-3 год). Професійне художнє татуювання, це персональний підхід та  оригінальна розробка ескізів, дотримання усіх умов стерилізації. Найкращий спосіб виділитись та проявити свою індивідуальність. Дійсно подарунок, який неможливо забути!

- Стрільба з вогнепальної зброї (1 особа, 1 год.). Відчуйте себе справжнім героєм бойовика! Унікальна можливість спробувати 5 видів вогнепальної зброї.

- Курс екстремального водіння  (1 особа, 2,5 год.). У Володаря сертифікату є унікальна можливість додати гострих відчуттів у своєму житті. Ви можете не тільки удосконалити вміння керувати своїм автомобілем, прогнозувати небезпечні ситуації та вміло з них виходити, а й навчитись виконанню трюків.

Адреналін
2000 грн

Наш подарунковий сертифікат доставляється
в святковій упаковці

Будь ласка, оберіть один з п’яти кольорів упаковки:
Подарунковий сертифікат

Як це працює

Купити подарунок.
Даруєте
щасливчику.
Володар
подарунку активує
сертифікат.
Отримує
незабутні
враження.

Чому саме Роял Презент?

 • Працюємо
  без вихідних
 • Доставка
  в день
  замовлення
 • Україномовний
  продукт
 • Гарантія якості
  від власника
  закладу
 • Подарункова
  упаковка
  безкоштовно
 • Можливість
  вибору місця
  проведення
 • Обміняємо
  подарунок, якщо не
  сподобається
 • Відправка
  електронного
  сертифікату

Відгуки наших клієнтів

Залишити коментар