Карамельний майстер-клас

Майстер-клас виготовлення карамелі

Шукаєте оригінальний подарунок для людини яка любить солодощі? Подарунковий сертифікат на карамельний майстер-клас не залишить байдужим нікого, дозволить відчути себе творцем солодкого дива, підходить для діток і дорослих. Власнику сертифіката розкриють таємниці виникнення солодощів від Майстерні Карамелі та секрети їхнього приготування.В ароматній та дружній атмосфері професійні майстри-карамельє навчать створювати солодкі шедеври, використовуючи виключно натуральні інгредієнти. Виготовлений виріб можна забрати з собою та пригостити рідних і близьких. А згадка про проведений час надовго залишиться у пам'яті та  наповнить серця смачними карамельними спогадами! Даруйте солодкі враження!

Карамельний майстер-клас
350 грн
Розраховано на
1 особу
Сертифікат діє:
3 місяці
Тривалість:
до 45 хвилин
Сезонність:
не залежить від погоди

Місце проведення

Як все проходить

Власника сертифікату зустрічають у Майстерні Карамелі та видадуть усе необхідне. Професійний майстер-карамельє розповість таємницю виникнення солодощів від Майстерні Карамелі та секрети їхнього приготування. Оскільки над карамельною масою потрібно чарувати доволі
довго та при високій температурі, свіжоспечений майстер-карамельє отримує її в готовому вигляді. А далі починається справжня магія – творення карамельного виробу.  Щасливчик сам обирає над чим чаклувати, над яскравим льодяником на паличці чи над апетитними карамельками... І додавши щедру жменю любові та усмішок, власноруч створює своє солодке диво! 

Після завершення майстер-класу щасливчик ще отримує подаруночки (Батончик щербету класичного 50гр, Маршмелоу з кокосом 110гр та желейку 3D 110гр)

Фото закладу

Наш подарунковий сертифікат доставляється
в святковій упаковці

Будь ласка, оберіть один з п’яти кольорів упаковки:
Подарунковий сертифікат

Як це працює

Купити подарунок.
Даруєте
щасливчику.
Володар
подарунку активує
сертифікат.
Отримує
незабутні
враження.

Чому саме Роял Презент?

 • Працюємо
  без вихідних
 • Доставка
  в день
  замовлення
 • Україномовний
  продукт
 • Гарантія якості
  від власника
  закладу
 • Подарункова
  упаковка
  безкоштовно
 • Можливість
  вибору місця
  проведення
 • Обміняємо
  подарунок, якщо не
  сподобається
 • Відправка
  електронного
  сертифікату

Відгуки наших клієнтів

Дуже солодко і весело, рекомендую усім.
Наталя12/27/2018 9:03:07 AM
Залишити коментар