Яскравий день з друзями

Набридла буденність? Подаруйте своїм друзям яскравий та незабутній день. На них чекає похід у квест кімнату , де знадобиться командний дух, щоб розгадати всі загадки та ребуси та вибратись з квесту. Після цього 2 години веселого перебування у ігрових кімнатах. В кімнатах можна відпочити, розслабитись під час ігор на приставці PlayStation 4, або активно провести час за допомогою X-box kinecto games,наприклад влаштувати танцювальний конкурс у justdance4.

Якщо ваша компанія полюбляє інтелектуальні настільні ігри, до вашої уваги повний набір: Dixit, Saboteur, Scrabble, Джанга.. і це далеко не повний список. І навіть якщо в ваших друзів немає бажання грати ігри, вихід є – релакс в зручному міні кінотеатрі. В кінотеатрі можна зручно переглянути Ваш улюблений фільм.

Яскравий день з друзями
800 грн
Розраховано на
Сертифікат діє:
3 місяці
Тривалість:
3 години
Сезонність:
не залежить від погоди

Місце проведення

Як все проходить

  Вас зустріне адміністратор та проведе в квест кімнату. Заздалегіть Ви зможете вибрати жанр квесту, який ви захочете пройти. Квест триває +-60хв, після того як ви справитесь з цікавими завданнями та задачками, на Вас чекає 2 години веселих настільних ігор , або можна пограти на приставках.

Альтернативою ігрових кімнат є перегляд фільму в міні кінотеатрі. В кінотеатрі будуть лише Ваші друзі. Ви зможете обрати фільм з тих які є в наявності, або заздалегідь сказати назву бажаного фільму і Вам його підготують для перегляду. На території кімнат відпочинку та кінотеатру працює кафе яким можна скористатись. Також можна приносити свої улюблені напої та снеки з собою.

Фото закладу

Наш подарунковий сертифікат доставляється
в святковій упаковці

Будь ласка, оберіть один з п’яти кольорів упаковки:
Подарунковий сертифікат

Як це працює

Купити подарунок.
Даруєте
щасливчику.
Володар
подарунку активує
сертифікат.
Отримує
незабутні
враження.

Чому саме Роял Презент?

 • Працюємо
  без вихідних
 • Доставка
  в день
  замовлення
 • Україномовний
  продукт
 • Гарантія якості
  від власника
  закладу
 • Подарункова
  упаковка
  безкоштовно
 • Можливість
  вибору місця
  проведення
 • Обміняємо
  подарунок, якщо не
  сподобається
 • Відправка
  електронного
  сертифікату

Відгуки наших клієнтів

Все пройшло круто! Рекомендую замовляти подарунки в цього сервісу.
Дмитро2/5/2018 4:00:14 PM
Залишити коментар