Подарочные сертификаты Royal Present?

Royal Present подаркиПодарунки Royal Present - це унікальні подарункові сертифікати  на різноманітні послуги, пригоди та враження. Політ на  повітряній кулі, на аерошуті, запаморочливі фігури  вищого пілотажу на літаку ЯК-52… екзотичні SPA-  програми і масажі, персональні фотосесії, перегони на  справжній бойовій розвідувальній машині, курси  екстремального водіння у подарунок і багато інших  оригінальних ідей, що зроблять мрії реальністю! 

Унікальність подарункових сертифікатів Royal Present   полягає в тому, що Ви даруєте не речі, а дивовижні   послуги, що викликають у володаря сертифікату море позитивних емоцій. Саме тому наші подарунки називають Подарунки-враження.

Кожен подарунок – це оригінальна ідея, обгорнута в стильну коробку, дивовижне, захоплююче хвилювання, яке залишиться в пам’яті назавжди!

Серед колекції Royal Present  є  також мультиподарунки - це декілька сертифікатів в одній коробці. Ви самі можете підібрати 4-5 вражень з різних категорій: будь-то адреналін, краса і здоров’я або будь-яка інша. І вже  той хто отримає подарунок буде обирати, яке з цих вражень він хоче отримати,  наприклад, поганяти на квадроциклах чи поніжитись в SPA. В цьому випадку Ви не будете хвилюватись чи сподобається подарунок імениннику, а він, в свою чергу, обере саме те, що йому по душі.   

З "Роял Презент"  Ви можете бути впевненим, що даруєте найкраще. Подарунками Royal Present стають тільки самі модні і оригінальні тренди в сфері відпочинку та розваг.