Використати сертифікат
0

Немає товарів у кошику.

Новини

Вітаємо на оновленому сайті Royal Present!

05 Листопада 2020

Привіт, друзі!

Вітаємо Вас на нашому оновленому сайті. Вже більше 10 років ми здійснюємо ваші мрії та з кожним роком розширяємо спектр цікавих послуг для нових емоцій. Для того, щоб отримати незабутні враження стало ще простіше, ми запустили новий сайт Royal Present: зручний пошук, оновлений каталог та багато нових функцій вже доступні для комфортного користування.

Відтепер ви зможете не лише порадувати когось надзвичайним подарунком, але і організувати власне дозвілля  з новою функцією “Купити для себе”. Що для цього потрібно зробити? Оберіть на сайті послугу, що сподобалась та натисніть кнопку “Купити для себе”. Після оберіть зручну дату та час для отримання враження. Протягом дня заявку розгляне менеджер сервісу та запише Вас на послугу. З цією функцією Ви швидко та просто зможете здійснити власну мрію!

В оновленому каталозі стало ще зручніше підібрати подарунок завдяки багатофункціональному фільтру: тут можна обрати тип враження, СПА або адреналін; підібрати подарунок для хлопця, мами, подруги або співробітника; знайти послугу за вашим бюджетом та обрати місто.

Ми створили зручну систему оплати на вибір: швидка онлайн оплата без комісії або оплата при отриманні подарунку – оберіть найкраще для себе.

Також в нас з’явилось багато нових послуг, що можуть Вас зацікавити та не забувайте про приємний бонус від Royal Present – дизайнерська подарункова коробка для сертифікату абсолютно безкоштовна!

Не зволікайте – заходьте на наш новий сайт та обирайте чудові подарунки собі та своїм близьким.