Використати сертифікат
0

Немає товарів у кошику.

Новини

10 років даруємо яскраві враження

08 Грудня 2020

Всім вже набридли банальні подарунки, що припадають пилом або залишаються непоміченими, тому вже більше 10 років Royal Present працює для вас та здійснює ваші мрії!

Що таке подарунок-враження?

Особливість такого подарунку полягає в тому, що ви даруєте не просто річ, а послугу, точніше подарунковий сертифікат на отримання надзвичайного враження. Стрибок з парашутом, політ на повітряній кулі, екзотична СПА-програма або персональна фотосесія в інтер’єрній фотостудії – всі ці та багато інших незабутніх вражень можна подарувати в один клік зробивши замовлення у інтернет-магазині Royal Present.

Як виглядає такий подарунок?

Це подарунковий сертифікат запакований у дизайнерську коробочку, що вже входить у вартість подарунку. Всі сертифікати з відкритою датою – щасливчик, що отримав такий надзвичайний подарунок протягом пів року може здійснити свою мрію у зручний для нього час.

“Ми щасливі від того, що покупка кожного сертифікату – це здійснення мрії конкретної людину. Наш перший клієнт – Анатолій Жук – на річницю весілля подарував своїй дружині сертифікат “Політ на літаку”, бо вона завжди про це мріяла. Звісно вони отримали надзвичайні враження” – розповідає керівник Royal Present Анна Грималюк.

Вже більше 10 років наш сервіс дає можливість дивувати, дарувати незабутні враження та лише позитивні емоції. Ми пропонуємо більше 100 послуг на будь-який смак, асортимент яких завжди оновлюється. Ми робимо усе, щоб отримати нові враження було просто та зручно для вас.

Royal Present – це можливість відкрити нові грані невідомого, подарувати незабутній досвід та здійснити заповітну мрію!